Loading…

Aksident i rëndë afër Kaçanikut, 3 persona të lënduar

  • 30/09/2018 | 21:21

Aksident i rëndë afër Kaçanikut, 3 persona të lënduar

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku në rrugën Han i Elezit- Kaçanik.


Lajmin për kallxo.com e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Rajonit të Ferizajt, Agim Gashi.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:35 minuta. Shoferi i një veture të tipit ‘Mercedes’ e ka humbur kontrollin mbi veturën dhe ka dalë nga rruga. Tre persona kanë mbetur të lënduar”, tha Gashi.

Ai shtoi se personat e lënduar janë dërguar për trajtim mjekësor në QKMF të Kaçanikut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë