Loading…

Aksident i ‘çuditshëm’: Vetura përfundon me 4 rrota lartë në mes të rrugës

  • 26/09/2018 | 14:34

Aksident i ‘çuditshëm’: Vetura përfundon me 4 rrota lartë në mes të rrugës

Një aksident jo i zakonshëm ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan, mirëpo për fat askush nuk është lënduar.

Në një rrugë me pamje mjaft të gjerë, vetura ka përfunduar me katër rroga në drejtim të qiellit, pa u përplasur me asgjë, shkruan gazetametro.net.

Sipas fotografive që Metro ka siguruar pak minuta pas vetaksidentit, shihet një veturë e rrokullisur në mes të rrugës.

Policia akoma nuk kanë raportuar për ngjarjen, mirëpo dëshmitarë nga vendi i ngjarjes kanë konfirmuar se gjithçka ka përfunduar vetëm me dëme material.

Ndryshe, vitin e fundit është rritur numri i aksidenteve, sidomos gjatë verës, ndërkohë që tani ka rënë numri i tyre./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë