Loading…

AKR-ja zgjedh Kryetarët e degëve në Kamenicë dhe Shtime (Foto)

  • 11/12/2016 | 17:42

AKR-ja zgjedh Kryetarët e degëve në Kamenicë dhe Shtime (Foto)

Në kuadër të procesit të brendshëm zgjedhor, Aleanca Kosova e Re ka mbajtur sot dy Kuvende të degëve, së pari në Kamenicë, pastaj edhe në Shtime

Këtë e ka bërë të ditur, kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli, përmes një postimi në rrjetin social facebook, ku edhe shkroi se kryetar i degës në Kamenicë u zgjodh, Fatmir Matoshi.

Pacoli gjithashtu, procesin në Shtime e quajti të sukseshëm ku kryetar i degës u zgjodh, Muhamet Demaj, transmeton gazeta metro.

”AKR po fuqizohet… Kuvendet në Kamenicë dhe Shtime

Sot vazhdova angazhimin tim për konsolidimin dhe fuqizimin e AKR. Në Kamenicë u përmbyll suksesshëm procesi i zgjedhjeve të brendshme të partisë dhe kryetar i degës u zgjodh Fatmir Matoshi. Gjithashtu procesi u përmbyll suksesshëm edhe në Shtime me kryetar të degës z. Muhamet Ademaj. Urime, na priftë e mbara!” ka shkruar Pacolli në facebook./ gazetametro.net

Shikoni postimin e tij të plotë në facebook:

capture

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë