Loading…

AKR e para në fletvotimin për zgjedhjet në Drenas

  • 18/11/2016 | 12:37

AKR e para në fletvotimin për zgjedhjet në Drenas

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë tërheqjen e shortit për rënditjen e subjekteve politike në fletvotim për Zgjedhjet e Jashtëzakonshme për Kryetar të Komunës së Drenasit.

Në këtë rënditje kandidati i Aleancës për Kosovën e Re Elmi Thaçi është në krye të listës dhe mban numrin dhjetë.

Më poshtë shikoni tabelën e renditjes së Partive Politike dhe Kandidatëve të Pavarur në Fletëvotim:

renditja-e-kandidateve

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë