Loading…

AKR ankohet për mungesë të materialeve

  • 04/12/2016 | 08:35

AKR ankohet për mungesë të materialeve

Zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar komune në Drenas kanë filluar në orën 7:00.

Vetëm një orë pas hapjes së qendrave të votimit ka pasur ankesa.

Zyrtarë nga radhët e AKR-së janë ankuar për mungesë të materialeve, nëpër qendra të votimit.

Kryetari i Shtabit Zgjedhor nga AKR, Durim Neziri, ka deklaruar që ka mungesë të bexheve dhe materialeve tjera teknike.

Në garë për kryetar të Drenasit janë: Ramiz Lladrovci nga PDK, Isa Xhemajlaj nga koalicioni Nisma – AAK, Bedri Nika nga LDK, Vehbi Berisha nga Fjala dhe Xhavit Drenori i pavarur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë