Loading…

“Ajo që nuk e kemi ditur”: Zajmina Vasjari e punësuar edhe në një pozitë publike

  • 31/07/2021 | 14:16

“Ajo që nuk e kemi ditur”: Zajmina Vasjari e punësuar edhe në një pozitë publike

Këngëtarja është emëruar me një post sa i përket sektorit publik.


Sipas një dokumenti të publikuar në rrjete sociale është identifikuar se Zaimina Vasjari është emëruar specialiste pranë Ujësjellësit të Durrësit, në zonën e Shijakut.

Në dokument, shkruan se ajo është emëruar në këtë detyrë në datë 10.06.2021 dhe kategoria e pagës është “Punonjëse e kategorisë së Parë” teksa mund të shihet se vendimi mban firmën e drejtorit të Ujësjellësit, Spartak Kovaçi.

Kujtomë se, Zaimina nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore duke iu përkushtuar familjes.

Ndërkohë, këngëtarja po vazhdon lidhjen e saj me biznismenin, Klodian Asllani me të cilin ka edhe një vajzë.

zaim

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë