Loading…

Ajet Potera i VV’së i thur lavde Haradinajt pasi i dha medalje: Ishte komandanti im i parë

  • 31/05/2021 | 17:43

Ajet Potera i VV’së i thur lavde Haradinajt pasi i dha medalje: Ishte komandanti im i parë

Ish kandidati i LVV’së për kryetar të komunës së Podujevës, Ajet Potera, ka njoftuar se ka marrë mirënjohje nga lideri i AAK’së, Ramush Haradinaj, derisa nuk ka kursyer fjalët e mira për të, shkruan Gazeta Metro.


Potera tha se Haradinaj ishte komandanti i tij i parë në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

“Sot pranova një mirënohje nga Komandanti im i parë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës z. Ramush Haradinaj”, shkroi Potera./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë