Loading…

“Ai më do kështu si jam”, Einxhel flet për raportin që ka me Dj Dagz

  • 11/08/2022 | 08:06

“Ai më do kështu si jam”, Einxhel flet për raportin që ka me Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe dhe Dj Dagz janë duke shijuar ditët më të bukura pas daljes nga “Big Brother VIP”.


Ata u njohën brenda shtëpisë së famshme, ndërsa tani shihen gjatë gjithë kohës nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi, Dj Dagz ka postuar një fotografi të Einxhel, e cila është ripostuar më pas nga vetë Einxhel, përmes së cilës ka treguar dhe njëherë raportin e shkëlqyer që kanë.

“Ai s’ka filtra në celular! Ai më do kështu si jam dhe më bën foto nga afër!!”, shkruan ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë