Loading…

Ahmeti uron që Prishtina të bëhet me ligj në vitin 2017

  • 01/01/2017 | 10:49

Ahmeti uron që Prishtina të bëhet me ligj në vitin 2017

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka bërë urimin e tij për vitin 2017-të.


“Urime të gjithëve viti i ri 2017! Ju dëshiroj sa më shumë të mira në këtë vit të ri. Urime Prishtinë e shpresoj se në vitin 2017 bëhesh me ligj”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë