Loading…

Ahmeti tani edhe gënjen, mohon se ka qenë në jaht (Foto)

  • 25/03/2017 | 23:27

Ahmeti tani edhe gënjen, mohon se ka qenë në jaht (Foto)

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është mundur të fsheh prezencën në jaht sonte rreth orës 20:30 minuta në Budva në Mal të Zi.


Ai pas publikimit të fotove nga gazetametro.net, ku shihet në jahtin ‘Megalodon’, ka dhënë një prononcim për portalin Periskopin. Në këtë prononcim, Ahmeti ka gënjyer duke thënë se është e vërtetë që është duke pushuar në Mal të Zi, por nuk ka qenë në kurrfar jahti.

17495990_689471764558878_1113181958_n-1

E vërteta është ndryshe, dhe kjo është e dokumentuar me dy foto të realizuara nga Gazeta Metro.

shpend ahmeti ne jaht

Metro më pas ka mësuar se jahti ku është kapur Ahmeti, është i Blerim Devollit, të cilin e ka blerë nga Qazim Osmani, i njohur si Felixi i Frankfurtit. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë