Loading…

Ahmeti nuk shkon në asamble, opozita e kritikon (Video)

  • 25/05/2017 | 20:41

Ahmeti nuk shkon në asamble, opozita e kritikon (Video)

Koalicioni që bënë LDK e AKR para zgjedhjeve të 11 qershorit bëri që të ketë afërsi edhe tek asambleistet e këtyre partive në Komunen e Prishtinës.


Në muhabet te mire u panë asambleistet e këtyre dy subjekte para së të nisë mbledhja urgjente  e thirrur për rishikimin e buxhetit te këtij viti.

Por në këtë mbledhje nuk morën pjesë kryetari Shpend Ahmeti e as nënkryetari Dardan Sejdiu.

Mosprezenca e tyre  ngjalli reagim te opozitës në kryeqytet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë