Loading…

Ahmeti: Mali i Zi i dha leje Kosovës për rishikim të Demarkacionit, Isa Mustafa nuk e bëri këtë

  • 11/05/2017 | 23:01

Ahmeti: Mali i Zi i dha leje Kosovës për rishikim të Demarkacionit, Isa Mustafa nuk e bëri këtë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka reaguar pas një deklarate që zëvendëskryeministri në largim, Hajredin Kuçi e bëri në emisionin “Zona e Debatit” në Klan Kosova, ku tha se ka pasur pajtueshmëri për rishikim të marrëveshjes së Demarkacionit të kufirit në mes Kosovës dhe Malit të Zi nga ana e Kryeministrit Malazez, Dushko Markoviq.

Por pavarësisht kësaj, një gjë të tillë “Isa Mustafa nuk e ka bërë“, ka thënë Ahmeti, përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë