Loading…

Ahmeti: Kurti është duke përzënë njerëz nga Vetëvendosja

  • 10/01/2018 | 23:33

Ahmeti: Kurti është duke përzënë njerëz nga Vetëvendosja

Gazetari dhe opinionisti Arben Ahmeti, ka theksuar se ish-lideri i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Albin Kurti, është duke përzënë njerëz nga lëvizja.


Ai në emisionin “Debat D Plus”, të RTV Dukagjini, ka thënë se nëse vazhdon largimi i njerëzve sipas tij, do të dërgoj VV-në në vetshkatërrim.

“Nuk e di a ka me u bind Albini që nuk duhet me përzënë njerëz nga VV. Albini duhet me ndalu kandidimin për kryetar, sepse ta zëmë si aktivist dhe deputet nuk e ka konsultu kryesinë e kaluar të VV, për më gjuajt gaz lotsjellës”, ka shtuar Ahmeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë