Loading…

Ahmeti kërkon ndihmë nga qytetarët që ta largojnë krimin nga Qeveria

  • 16/05/2017 | 22:52

Ahmeti kërkon ndihmë nga qytetarët që ta largojnë krimin nga Qeveria

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është duke punuar që t’i sigurojë vota partisë së tij edhe në zgjedhjet e parakohshme të 11 qershorit.


Ai ka kërkuar nga qytetarët që ta largojnë siç u shpreh ai krimin dhe letargjinë nga Qeveria e Kosovës, shkruan gazetametro.net

“Qytetarë të Republikës, na ndihmoni të largojmë njëherë e përgjithmonë krimin e letargjinë nga qeveria e Republikës së Kosovës”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Përderisa afati për zyrtarizimin e koalicioneve po skadon, vetëm Vetëvendosje ende nuk ka hyrë në asnjë koalicion parazgjedhor. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë