Loading…

Ahmeti i relaksuar, këndon karaoke (Video)

  • 25/05/2017 | 23:52

Ahmeti i relaksuar, këndon karaoke (Video)

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Dardan Sejdiu ka nxjerrë në facebook një video në të cilën shihet i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe anëtari tjetër i Lëvizjes Vetëvendosje, Shpend Hysaj duke kënduar karaoke në një lokal nate.

Krejt kjo kur kanë mbetur më pak se tri javë para ditës së zgjedhjeve.

https://www.facebook.com/dardan.sejdiu1/videos/vb.617767680/10154518793647681/?type=2&theater

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë