Loading…

Ah këto pulat! Sa dinë të jenë të mërzitshme… dhe të rrezikshme! (VIDEO)

  • 31/10/2018 | 19:19

Ah këto pulat! Sa dinë të jenë të mërzitshme… dhe të rrezikshme! (VIDEO)

Kushdo që ka pasur rastin të rritet i rrethuar me kafshë shtëpiake, e di sa mund të ketë kënaqësi fëmijërore kur e merr në dorë zogun e pulës vetëm disaditësh.

Por, ç’ndodh me ata zogj kur të bëhen pula e gjela? disa prej tyre mbeten manarë, por një numër i madh i tyre bëhen luftarakë. Për këtë janë bindur edhe këta fëmijë…

Shikojeni videon, të cilën ua sjell gazetametro.net:

https://www.facebook.com/tplbestpetsever/videos/2090428647897596/

/gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë