Loading…

Agron Kuçi kandidat i AAK’së për të tretën herë për kryetar të Junikut

  • 21/04/2017 | 21:40

Agron Kuçi kandidat i AAK’së për të tretën herë për kryetar të Junikut

Agron Kuçi do jetë kandidat i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për kryetar në komunën e Junikut.


Kuçi këtë lajm e ka konfirmuar për gazetametro.net

Kjo do jetë kandidatura e tretë e Kuçit për kryetar të komunës se Juniku, i cili për dy mandate rresht ishte zgjedhur kryetar i Junikut, si në zgjedhjet e vitit 2009 ashtu edhe në ato të vitit 2013, shkruan gazetametro.net

Kuçi momentalisht është në mandatin e dytë si kryetar i komunës se Junikut, i cili po synon që ta fitoj edhe mandatin e tretë në zgjedhjet komunale të këtij viti që pritet të mbahen në nëntor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë