Loading…

Agim Bahtiri nuk përmbahet, hedh vallën në fushatë

  • 15/10/2017 | 21:32

Agim Bahtiri nuk përmbahet, hedh vallën në fushatë

Kryetari i Mitrovicës dhe kandidati i AKR-së për edhe një mandat si kryetar në këtë qytet, Agim Bahtiri, ka treguar edhe një herë shkathtësitë e tij në vallëzim.


Ai, në tubimin zgjedhor në fshatin Bare të Shalës së Bajgores ka hedhur vallen popullore, duke u përcjellur nga tingujt e surleve e tupanëve.

Bahtiri edhe në të kaluarën ka treguar se është një valltar i zoti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë