Loading…

Agim Bahtiri kërcënon Qeverinë me protesta

  • 22/07/2018 | 21:38

Agim Bahtiri kërcënon Qeverinë me protesta

Mundësia për ndarjen e Kosovës apo shkëmbimin e territoreve me Serbinë ka nervozuar Agim Bahtirin.


Kryetari i Mitrovicës ftoi liderët politik në debat në qytetin e tij, madje edhe kërcënoi se do ta rrëzojë me protesta qeverinë, pjesë e të cilës është partia që i takon.

Por, opozita nuk po i beson kreut të Mitrovicës.

Po thonë se qëllimi i tij është diku tjetër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë