Loading…

Agim Bahtiri e ndjek nga afër koncertin e Unikkatilit: Ka disa fjalë për reperin

  • 28/07/2019 | 09:24

Agim Bahtiri e ndjek nga afër koncertin e Unikkatilit: Ka disa fjalë për reperin

Reperi kosovar që jeton në Amerikë, Unikkatil, mbrëmë ka mbajtur koncert madhështor në stadiumin ‘Adem Jashari’. Përformancën e tij nga afër e ka ndjekur edhe kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Bahtiri ka pasur vetëm lëvdata për reperin.

“Njëri prej artistëve më të mëdhenj shqiptar, sonte erdhi nga ShBA për t’i thënë JO ndarjes së veriut”, ka shkruar kryetari bashkëngjitur një fotografie nga koncerti.

Ndonëse paraqitje publike bën shumë rrallë, këngët e Unikkatil mbeten hite dhe ai konsiderohet si një prej reperëve më të mirë shqiptarë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë