Loading…

Afronës s’i la shenjë ndarja nga Blero, mahnit me këtë paraqitje

  • 01/10/2022 | 18:55

Afronës s’i la shenjë ndarja nga Blero, mahnit me këtë paraqitje

Afrona Dika dhe Blero ishin një ndër çiftet më të komentuara kohëve të fundit.


Kjo për shkak se menohet se ata i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Afrona dhe Blero edhe përmes postimeve në rrjetet sociale tregojnë se po bëjnë jetë të ndarë.

Por duket se ndarja nga Blero nuk paraqet një problem për Afronën.

Ajo sot ka ublikuar një foto ku shfaqet tejet në formë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë