Loading…

Afishe që shpallin të vdekura kauzat e Kurtit, VV’ja hedh akuza për vjedhje të idesë

  • 27/01/2023 | 14:01

Afishe që shpallin të vdekura kauzat e Kurtit, VV’ja hedh akuza për vjedhje të idesë

Gjatë ditës së sotme janë vendosur disa afishe të cilat i shpallin si të vdekura kauzat e kryeministrit Albin Kurti.


Mirëpo, zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje në llogarinë e tij në Facebook, i ka akuzuar për vjedhje të idesë ata ose ato që i kanë vendosur këto afishe, njofton Klan Kosova.

“Këta edhe në njoftime mortore vjedhin. Hajna tipik. Hajna”.

“Në të vërtetë ka vdekur kauza e tyre e madhe e 25 gushtit 2015, ajo e themelimit të ‘Zajednicës’”.

“Fotoja e parë është nga aktiviteti i Rinisë për VETËVENDOSJE!, më 23 dhjetor 2022, në shtatë vjetorin e shpalljes së vdekur të ‘Zajednicës’”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë