Loading…

Aeroporti i Prishtinës ka një njoftim për ata që do të udhëtojnë

  • 12/04/2020 | 10:17

Aeroporti i Prishtinës ka një njoftim për ata që do të udhëtojnë

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, njofton se nga sot e deri më 30 prill planifikon të realizojë vetëm një fluturim komercial.


Udhëtimi do të bëhet nga Prishtina për në Dusseldorf nga kompania “EuroWings”.

“Ju njoftojmë se nga sot deri më 30 Prill, është planifikuar vetëm një fluturim komercial në shkuarje! EW5703 Prishtinë-Dusseldorf (ora 13:25) EUROWINGS”.

Që nga data 13 mars në Kosovë kur u konfirmuan rastet e para të prekur me kornavirus, Qeveria e Kosovës ndërmori një sërë masash për parandalimin e përhapjes së këtij virusi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë