Loading…

Aeroporti i Prishtinës anulon disa fluturime, shkaku i mjegullës

  • 23/01/2017 | 10:25

Aeroporti i Prishtinës anulon disa fluturime, shkaku i mjegullës

Këtë e ka konfirmuar menaxheri i planifikimit të fluturimeve në Aeroportin e Prishtinës, Driton Hyseni.


Hyseni shtoi se si pasojë e mjegullës vetëm gjatë ditës së djeshme janë anuluar dy fluturime por që më pas të realizohen më vonë gjatë ditës derisa dhe nga mëngjesi i sotëm ka pasur disa anulime fluturimesh por jo për shkak të kushteve atmosferike në Prishtinë, raporton Klan Kosova.

Ai bëri të ditur që të gjitha fluturimet gjatë ditës do të realizohen sipas itinerarit ndonëse me vështirësi për shkak të kushteve atmosferike. /gazetametero.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë