Loading…

Adrola Dushi shfaqet përvëluese, pozon me dekolte të hapur

  • 14/09/2021 | 19:47

Adrola Dushi shfaqet përvëluese, pozon me dekolte të hapur

Modelja shqiptare, Adrola Dushi, arrin që gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes me paraqitjet dhe fotosesionet që i sjell në rrjetet sociale.


Ish-Missi konsiderohet së një prej femrave më të bukura shqiptare dhe këtë epitet vazhdon ta mbajë me meritë prej vitesh.

Bukuroshja së fundi ka postuar një fotografi ku shihet sensuale dhe tejet joshëse e veshur në të zeza me dekolte të hapur.

Ndërsa pozoi në profil, Adrola kompletoi paraqitjen me disa vathë të gurit, flokë të drejta të hedhura prapa veshëve dhe grim të lehtë.

Përmes këtij postimi, modelja njoftoi për panairin e bukurisë “Beauty Fair Albania” që do të mbahet më 17, 18 dhe 19 shtator.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Kujtojmë që Adrola ka qenë mjaft aktive kohëve të fundit duke realizuar fotosesione të ndryshme të veshjeve elegante nga shtëpitë të modës.

Ndryshe, bukuroshja është nënë e një djali nga martesa e mëparshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë