Loading…

Adriatik Kelmendi tregon pse Fatmir Limaj s’po duket askund

  • 12/06/2017 | 02:04

Adriatik Kelmendi tregon pse Fatmir Limaj s’po duket askund

Gazetari Adriatik Kelmendi ka një përgjigje se pse kreu i NISMA’s Fatmir Limaj ende nuk po duket askund në ndonjë paraqitje televizive.


Ai thotë se mospjesëmarrja e Limajt në festimet me Veselin e Haradinajn, tregon se ai ishte vendosur para një akti të kryer edhe kur PDK e AAK bënë marrëveshje.

“Zoti Fatmir Limaj nuk është shfaqur sonte askund. Nuk ishte në tubimin e zotit Kadri Veseli dhe zotit Ramush Haradinaj. Mbetet të pritet cili është rezultari i NISMA’s në koalicionin e madh. NISMA ka qenë para aktit të kryer. NISMA është ndarë nga PDK për shkak të mosmarrëveshjeve me Thacin dhe zotin Veselin. Në ato bisedime ku iu ofrua posti i kryeministrit zotit Haradinaj, Limajn e vënë para aktit të kryer”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë