Loading…

Adriana Matoshi uron pavarësinë e Kosovës me video, Kurti i hyri në kuadër

  • 17/02/2022 | 12:55

Adriana Matoshi uron pavarësinë e Kosovës me video, Kurti i hyri në kuadër

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, i quan më të mirët e vendit kryeministrin Kurti dhe presidenten Osmani.


Video është realizuar sot me rastin e seancës solemne të Kuvendit të Kosovës për nder të 14 vjetorit të Pavarësisë së vendit.

“Me ma të mirët e vendit Presidenten dhe Kryeministrin”, ka shkruar Matoshi në videon e publikuar në Instagramin e saj, teksa shihet Kurti dhe Osmani në kuadër të kamerës.

Kujtojmë se opozita e lëshoi sallën e Kuvendit, kjo për siç thanë, për shkak të fjalimit të Kurtit.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë