Loading…

Adoleshenti shkon në mbrëmjen e maturës me tank (Foto)

  • 02/07/2017 | 09:10

Adoleshenti shkon në mbrëmjen e maturës me tank (Foto)

Një adoleshent ka vendosur se mënyra më e përshtatshme për të qenë i veçantë në mbrëmjen e maturës ka qenë që të shkojë me një tank të madh.


Brennan Boys nga Rossendale, Lancashire bëri një hyri fantastike që i la të gjithë gojëhapur.

16-vjeçari kishte hypur sipër tankut të gjyshit të tij teksa afrohej në hotelin “Higher Trapp Country House”.

Brennan huazoi tankun nga gjyshi Brian, 80-vjeç i cili ishte një koleksionist i mjeteve ushtarake.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë