Loading…

Adeyemi nuk shkëlqen në fushë, media gjermane fajëson Loredanën

  • 29/09/2023 | 15:05

Adeyemi nuk shkëlqen në fushë, media gjermane fajëson Loredanën

Borussia Dortmund nuk e ka nisur mirë sezonin e ri të Bundesligës.


Pas pesë ndeshjesh është në vendin e gjashtë me tri fitore dhe dy barazime.

Me një performancë të dobët në fushë u shqua Karim Adeyemi, sulmuesi i cili duhet ta udhëqeqë në sulm skuadrën e Edin Terzic.

Adeyemi (21 vjeçar) ende nuk ka shënuar asnjë gol, nuk ka asistime dhe ka gjuajtur vetëm dy herë në portë në pesë ndeshje.

Terzic nuk kishte zgjidhje tjetër veçse ta linte në stol, madje komentoi negativisht për formën e tij në një nga konferencat për shtyp.

Nga ana tjetër gazeta gjermane ‘Bild’ ka fajësuar lidhjen e tij me Loredanën për gjendjen jo të mirë të futbollistit në fushë. Sipas tyre romanca me muzikanten Loredana (28 vjeçe) po e largon atë nga futbolli dhe stërvitjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë