Loading…

Adelina Tahiri rrëzohet në skenën e ‘Miss Shqipëria’

  • 04/07/2022 | 10:32

Adelina Tahiri rrëzohet në skenën e ‘Miss Shqipëria’

Në eventin e “Miss Shqipëria” ku ishte ftuar për të performuar, këngëtarja Adelina Tahiri ka pasur një incident të vogël.


Gjatë lëvizjes në skenë, këngëtarja nuk e ka vërejtur një shkallë.

Adelina është rrëzuar por e ka menaxhuar shumë mirë situatën.

Menjëherë, këngëtarja është ngritur për të vazhduar sikur të mos kishte ndodhur asgjë, raporton prive.al.

Momentin, të cilin e ka ndarë vetë në Instagram, Adelina e ka quajtur si pasojë të “mësyshit”.

Plastë syri i keq!

Video këtu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë