Loading…

Adele blen shtëpinë super luksoze të aktorit të famshëm

  • 06/01/2022 | 18:41

Adele blen shtëpinë super luksoze të aktorit të famshëm

Adele po e nis vitin e ri me blerjen e rezidencës së aktorit amerikan Sylvester Stallone në Beverly Hills, sipas Daily Mail.


Shtëpia luksoze e aktorit me tetë dhoma gjumi dhe 12 banjo, në janar të vitit 2021 ishte në shitje për 110 milionë dollarë, përpara se ta zbriste çmimin në 85 milionë dollarë në maj, por Adele thuhet se ishte në gjendje ta merrte atë për vetëm 58 milionë dollarë.

Prona bashkëkohore mesdhetare e cila duket madhështore nga jashtë, me një oborr të madh që përmban dyer të harkuara të mëdha që lejojnë hyrjen në shtëpi, me një dhomë shfaqjeje, dhomë puro dhe bar me porosi, vendbanimi është i përsosur për argëtim.

Kjo është prona e katërt e Adelës në Beverly Hills. Fqinjët e saj të rinj ku ndodhet shtëpia përfshijnë Eddie Murphy dhe Denzel Washington, kështu që Adele me siguri fitoi të mos jesh i vetmi personazh i famshëm që ecën në rrugët e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë