Loading…

Abrashi: Për 90 ditë qeverisje do t’i liberalizojmë vizat

  • 28/05/2017 | 23:05

Abrashi: Për 90 ditë qeverisje do t’i liberalizojmë vizat

Arban Abrashi nga Lidhja Demokratike e Kosovës në Magazina Zgjedhore në Klan Kosova ka thënë se me marrjen e Qeverisë, pas 90 ditësh do të ketë liberalizim vizash.


Ndërkaq për Demarkacionin me Malin e Zi, Abrashi tha se pret konsensus në kuvendin e ri dhe të përfundohet sa më shpejt çështja e Demarkacionit, njofton Klan Kosova.

Ai shtoi se nuk do ta votojnë si Opozitë, por si krijues të Qeverisë së re.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë