Loading…

Abrashi: Nëse votohet Demarkacioni, pas 90 ditësh udhëtojmë pa viza

  • 08/05/2017 | 12:37

Abrashi: Nëse votohet Demarkacioni, pas 90 ditësh udhëtojmë pa viza

Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës dhe anëtari i kryesisë së LDK-së, Arban Abrashi, ka konfirmuar se pasi të kalojë Demarkacioni në Kuvend 90 ditë pas kosovarët do të lëvizin pa viza.

“Besoj që i kemi votat për Demarkacionin, me rëndësi me kalu demarkacioni dhe pas 90 ditëve qytetarët me lëvizë pa viza”, ka thënë Abrashi pas mbledhjes së LDK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë