Loading…

Abdixhiku: Takimi i Thaçit me Putinin i ndërmjetësuar nga dikush që s’ia do të mirën Kosovës

  • 13/11/2018 | 21:13

Abdixhiku: Takimi i Thaçit me Putinin i ndërmjetësuar nga dikush që s’ia do të mirën Kosovës

Deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka komentuar takimin e presidentit Hashim Thaçi me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin.


Abdixhiku, në emisionin ‘Pressing’, ka sugjeruar se takimi mes dy liderëve ka qenë i planifikuar dhe i ndërmjetësuar, transmeton gazetametro.net

Ai ka shtuar se kushdo që e ka ndërmjetësuar këtë takim nuk ia do të mirën Kosovës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë