Loading…

AAK’së i bashkohet një anëtar i Vetëvendosjes

  • 13/05/2017 | 14:04

AAK’së i bashkohet një anëtar i Vetëvendosjes

Daut Haradinaj ka konfirmuar se Xhevat Sefaj i partisë Lëvizja Vetëvendosje, ka kaluar në AAK.


“Sot ju bashkua AAK-së njëri ndër më të devotshmit e regjionit të Pejës i cili me përkushtim ishte dhe mbetet njeri i respektuar. Nga sot, Xhevat Sefaj edhe zyrtarisht kalon nga VV në AAK. Suksese dhe na shkoftë mbarë”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Në këtë parti sot aderoi edhe analisti politik Halil Matoshi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë