Loading…

AAK mban konferencë për media

  • 05/01/2017 | 12:49

AAK mban konferencë për media

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në orën 13:00 do të mbajë konferencë për media.


Dje kryetari i kësaj partie është ndaluar në Francë.

Sipas raportimeve kjo gjë është bërë për shkak të flete arrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia.

Portali arbresh.info do ta përcjell drejtpërdrejt këtë konferencë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë