Loading…

A refuzoi Vucic të fotografohej me Thaçin e Mustafën (Video)

  • 24/01/2017 | 22:43

A refuzoi Vucic të fotografohej me Thaçin e Mustafën (Video)

Sipas videos zyrtare të publikuar nga Zyra e Përfaqësueses së BE-së, Federica Mogherini, kryeministri i Serbisë Aleksandar Vuçiq, duket të ketë ngurruar të dalë në fotografi bashkë me kryetarin e Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministrin Isa Mustafa.


Këtë ngurrim e shton vetë Mogherini duke i thënë zëshëm Vuçiqit “Është në rregull” pothuajse me lutje, kah fundi i videos.

Kryeministri serb i relaksuar dhe i vetmi pa kravatë në këtë takim më në fund iu bashkua ekipit negociator.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë