Loading…

A mund të hapni këtë dollap pa i thyer pjatat ?

  • 20/11/2016 | 11:36

A mund të hapni këtë dollap pa i thyer pjatat ?

Kur jeni në një dilemë familjare, atëherë postojeni atë në Facebook.

Një familje në Kinë  kërkuan këshilla se si të hapin një dollap pa krijuar rrëmujë,  ky apel ka marrë komente këshilluese më shumë se sa pritej, transmeton gazetametro.net.

Kjo fotografi është postuar në një faqe kineze në facebook me bazë në Tajvan, ku më pas ka marrë rreth 800 komente këshilluese, dhe është shpërndarë rreth 500 herë, kjo me gjasë diçka e papritur.

Një person i quajtur Tseng Shao-Tsen, e kishte postuar këtë fotografi  me përshkrimin “ Një dollap që nuk mund të hapet’’. Menjëherë kishin filluar këshilla se si të veprohet.

Tseng tha për Daily Mail se foto është marrë nga një mik i tij, i cili ishte me nënën në shtëpi dhe  kërkonin një zgjidhje për rrëmujën.

Dy nga qindra komentet shumë interesante ishin edhe këto:

“Vëjeni batanijen në dysheme para hapjes se dollapit”.

“Shiteni atë si një vepër arti në një galeri apo muze”./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë