Loading…

A mund ta gjejnë kovën në mesin e rrobave të dimrit?

  • 24/12/2016 | 19:21

A mund ta gjejnë kovën në mesin e rrobave të dimrit?

Tani më është bërë detyrë interesante analizimi i fotografive me iluzione optike, madje në internet mund të gjeni nga më të ndryshimet. Mace, panda, lepuj e gjësende tjera, janë ato të fundit që ishte vështirë për tu gjetur.


Por, kova me lopatë në fotografinë e mëposhtme është edhe më e vështirë, do të bindeni vetë.

Në fotografi mund të shihet një numër i madh i rrobave të dimrit, megjithatë në mesin e tyre është edhe kova me lopatë me po të njëjtën ngjyrë dhe pamje.

kova_1482567276-5806525-480x480

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë