Loading…

‘A mendon ndonjëherë për Don Xhonin?’: Kështu i përgjigjet ndjekësit modelja ruse

  • 20/05/2022 | 13:42

‘A mendon ndonjëherë për Don Xhonin?’: Kështu i përgjigjet ndjekësit modelja ruse

Ndarja e reperit, Don Xhoni nga modelja ruse, Ariana Lirey, u kthye në një ndër lajmet më të komentuar në mediat rozë.


Së fundmi, ka reaguar sërish përmes një postimi në Instastory Ariana, e cila e pyetur nga fansat e ka konsideruar artistin një djalë të mirë dhe që gëzon respekt.

“A mendon ndonjëherë për Don Xhonin?”, ka qenë pyetja që iu bë në gjuhën angleze nga një ndjekës.

Ai është Xhonatan, jo Don, nuk mund të them asgjë të keqe për dikë që kam qenë në lidhje për rreth një vit.

Ai është djalë i mirë, është një artist ai është akoma i ri, ka një jetë të tërë përpara.

Do të jem e lumtur nëse ai ka gjithçka ashtu siç dëshironte rrugët tona u ndanë disa muaj më parë, dua të jetoj tani, Nuk kemi nevojë të jemi më të lidhur”, u përgjigj ajo./abcnews.al/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë