Loading…

A keni parë ushtri të tillë ndonjëherë? (Video)

  • 24/01/2017 | 16:43

A keni parë ushtri të tillë ndonjëherë? (Video)

Diciplina dhe koordinimi janë pjesë e rëndësishme e një ushtrie. Të rrish drejt dhe të ecësh në hap me të tjerët kërkon punë e përkushtim që duhet mësur që në fillet e një kadeti.

Por, një video që po qarkullon në internet, ka befasuar shumë njerëz, dhe ka vënë në dyshime nëse ky koordinim i këtyre njerëzve në video, është i vërtetë.

Do të mbeteni me gojë hapur kur ta shikoni videon e cila  ka marrë mbi 1 milion klikime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë