Loading…

A ka kryer Armend Zemaj ndërhyrje estetike: Duket ndryshe në paraqitjet e fundit

  • 01/06/2021 | 19:01

A ka kryer Armend Zemaj ndërhyrje estetike: Duket ndryshe në paraqitjet e fundit

Ish- ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj kohëve të fundit po duket ndryshe në paraqitjen e tij, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë ditës së sotme, Zemaj ishte i ftuar në njërin nga emisionet kosovare për të folur për pandeminë, mirëpo paraqitja e tij i ngjalli edhe më shumë dyshimet se diçka është ndryshe në fytyrën e tij.

Sipas fotografive të krahasuar, nga ai që ishte më herët dhe sot, vihet re një ndërhyrje në pjesën e vëshëve. Duket se Zemaj ka investuar në pamjen e tij, duke bërë ndërhyrje estetike në veshë.

Kjo nuk është vërtetuar dhe i vetmi fakt që e kemi janë fotografitë në të cilat qartë shihet gjithçka.

Ndryshe, Armend Zemaj  është deputeti nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosvës i cili numëron shumë legjislatura në Kuvendin e Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë