Loading…

A i keni ditur këto gjëra për kafshët?

  • 22/11/2016 | 19:57

A i keni ditur këto gjëra për kafshët?

Raca njerëzore nuk është e vetmja që i ka tiparet e saj si të mira ashtu edhe të këqija, por disa herë edhe shumë të çuditshme!

Edhe kafshët kanë tipare shumë interesante dhe të çuditshme..

Në fund të fundit të gjith jemi unik në mënyrat tona./gazetametro.net

1. Arrusha i ka 42 dhëmbë
make-some-noise-bears-can-make-some-intimidating-noises-but-they-arent-a-fan-of-noises-they-are-unfamiliar-with-some-bring-the-noise-and-live-to-tell-about-it

2. Dreni ka dëshirë të hajë banane
deer

3. Një mace ka 32 muskuj në një vesh
cat-02

4. Koallat bëjnë gjumë rreth 18 orë në ditë
a25a144648ac635ac19691f27ac7db8b

5. Krokodili nuk mund t’a lëviz gjuhën
crocodile

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë