Loading…

A është Tuna shtatzëne, kjo është e vërteta

  • 12/08/2022 | 14:06

A është Tuna shtatzëne, kjo është e vërteta

Sa herë që Altuna Sejdiu-Tuna shton pak në peshë, menjëherë ngriten dyshime se ajo mund të jetë shtatëzëne.


Kështu ndodhi edhe së fundi, pas shfaqjes së Tunes në videoklipin e këngës “Melaqe” në bashkëpunim me Fifin.

Këngëtarja nga Shkupi dukej pak më e mbushur dhe kjo u dha shtytje komentuesve dhe mediave të aludonin se ajo është sërish në pritje të një fëmije.

Por, jo, nuk ka asgjë të re në këtë drejtim dhe këtë e konfirmojnë fotot e reja të Tunes, ku ajo duket shumë më në formë./Kosovarja/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë