Loading…

A është Neymar në planet e Parisit, ja si përgjigjet Al Khelaifi

  • 21/06/2022 | 22:20

A është Neymar në planet e Parisit, ja si përgjigjet Al Khelaifi

Neymar u përfol shumë se këtë verë ai mund t’i bashkohet Barcelonës për rikthimin e madh.


Përkundër spekulimeve, ende nuk ka pasur ofertë apo diçka më serioze rreth kësaj.

Por, edhe presidenti i PSG, Al Khelaifi ka dhënë një përgjigje të dyshimt mbi atë se a është Neymar në planet e skuadrës franceze.

“Neymar pjesë e projektit të ri apo jo? Nuk mund të flasim për këtë në publik pasi disa lojtarë do të vijnë, disa lojtarë do të largohen nga klubi. Këto janë negociata private”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë