Loading…

A është Luan Shllaku pjesë e listës për deputetë LDK-AKR-AL

  • 23/05/2017 | 15:48

A është Luan Shllaku pjesë e listës për deputetë LDK-AKR-AL

Në listën për deputetë të koalicionit LDK-AKR-AL, figuron edhe emri i Luan Shllakut, me numër 53, dhe kjo ka bërë që shumë njerëz të mendojnë se bëhet fjalë për Luan Shllakun e Fondacionit për Shoqëri të Hapur KFOS.


Por, e vërteta është se bëhet fjalë për një person tjetër, emnak me Shllakun, pjesëtar i shoqërisë civile, shkruan gazetametro.net.

Drejtori i KFOS, përmes një reagimi në Facebook, është detyruar që ta sqarojë këtë dyshim të ngritur në opinion.

“Meqenese shume njerez po me kontaktojme per te me pyetur nese jam une ai qe eshte ne listen LDK-AKR-AL, me duhet te ju njoftoj se une nuk jam Luan Shllaku i listes. Ne liste eshte nje kusheri i imi, te cilit i desheroj shume sukses”, ka shkruar ai në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë