Loading…

A e keni ditur se ‘Bora’ nuk është emri i vërtetë i Bora Zemanit

  • 02/10/2022 | 15:39

A e keni ditur se ‘Bora’ nuk është emri i vërtetë i Bora Zemanit

Bora Zemani së fundmi ka qenë e ftuar të emisionin e Donaldit, ku ka folur për shumë gjëra.


Ndër të tjera ajo foli edhe për emrin e saj të vërtetë, përcjell ORAinfo.

Bora zbuloi se ky nuk është emri i saj i vërtetë.

Emri i vërtetë i prezantuesës së njohur është Borana.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë