Loading…

A e keni ditur që Graniti i Big Brother ka qenë në këtë videoklip të Dafinës

  • 22/10/2021 | 15:54

A e keni ditur që Graniti i Big Brother ka qenë në këtë videoklip të Dafinës

Granit Cana është njëri nga banorët VIP që ka nisur aventurën e tij në Big Brother Albania.

Përveç me futboll, Graniti ka qenë edhe model, ku ka marrë pjesë në klipet e artisteve shqiptare.

Graniti është parë edhe në klipin e këngës “Kurgjo nuk kallxojna” të Dafina Zeqirit, i lansuar tri vite më parë.

“Johnny” mban titullin kënga e Taynës, ku edhe aty Graniti ka qenë protagonist.

Ndryshe, futobllisti nga Kosova po përflitet shumë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri për afrimitetin e tij me Fifin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë