Loading…

A e dini se ky deputet i Kuvendit, ishte valltar i Ansamblit ‘Shota’ |FOTO

  • 29/06/2018 | 14:41

A e dini se ky deputet i Kuvendit, ishte valltar i Ansamblit ‘Shota’ |FOTO

Deputeti i LDK-së dhe ish analisti politik, Driton Selmanaj del të jetë më shumë se kaq. Selmanaj, i cili në LDK hyri nga dera e analistit, një kohë është marrë edhe me aktivitete kulturore.


Dritoni i cili vije nga Suhareka, del të ketë qenë edhe valltar profesionist.

Lajmi.net merr vesh se ai ka qenë pjesë e Ansamblit Kombëtar të Këngëve dhe Valleve “Shota”.

Po ashtu lajmi.net ka siguruar edhe fotografi ku Selmanaj shihet duke vallëzuar.

Selmanajt në vitin 2014 i ishte ndarë edhe mirënjohje nga “Shota”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë