Loading…

A do të kthehet i nxehti sot? – këto janë temperaturat

  • 19/07/2017 | 08:16

A do të kthehet i nxehti sot? – këto janë temperaturat

Pas disa ditësh me shi dhe temperatura të ulëta, në Kosovë nga nesër rikthehen temperaturat e larta.


Gjatë ditës së nesërme temperaturat më të larta do të jenë 29 gradë celsius, kurse të enjten do të 31 gradë, transmeton gazetametro.net.

Ndërsa vikendi do të jetë 34 gradë, me mundësi të reshjeve të shiut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë